O Polityce

Marcowa „Wiedza i Życie” już w sprzedaży

Marcowe wydanie miesięcznika „Wiedza i Życie”. Marcowe wydanie miesięcznika „Wiedza i Życie”. Wiedza i Życie

Najnowszy numer naszego popularnonaukowego miesięcznika „Wiedza i Życie” trafił właśnie do sprzedaży. Tematem okładkowym tego wydania są zagrożenia związane z cyfryzacją świata. Prezentujemy różne oblicza hakerów – od groźnych przestępców, szantażystów i złodziei internetowych kont po haktywistów i pasjonatów, z których działalności społeczeństwo czerpie korzyści. Przed nami wielka rewolucja internetu rzeczy – jak zmieni ona charakter hackingu? Jak wygląda biohacking, czyli „włamywanie” się do żywych organizmów?

Polityka 9.2021 (3301) z dnia 23.02.2021; Do i od Redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.