O Polityce

Konkurs dziennikarski

Konkurs dziennikarski „Kultura w pandemii – pandemia w kulturze”

Polityka

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Towarzystwo Dziennikarskie oraz Fundacja Collegium Civitas ogłaszają konkurs na reportaż i/lub tekst publicystyczny pod hasłem „Kultura w pandemii – pandemia w kulturze”. Konkurs jest otwarty, każdy uczestnik może w nim uczestniczyć w jednej lub obu kategoriach. Zgłaszać można tylko teksty dotychczas nigdzie niepublikowane. Teksty powinny zawierać nie więcej niż 14 tys. znaków (ze spacjami). Można je nadsyłać do 15 maja 2021 r. na adres konkurs@civitas.

Polityka 9.2021 (3301) z dnia 23.02.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Konkurs dziennikarski"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.