O Polityce

Odszkodowania za PRL

Jestem zbulwersowana wielomilionowymi odszkodowaniami, które sądy przyznają z naszych kieszeni rodzinom ofiar stalinizmu („Zapłata za kata”, POLITYKA 13). Mój ojciec walczył z nazistami, był torturowany na Zamku w Lublinie i zesłany na Majdanek, gdzie stracił zdrowie i godność. Po wojnie musiał uciekać przed władzami PRL na ziemie „odzyskane”.

Polityka 14.2021 (3306) z dnia 30.03.2021; Do i od Redakcji; s. 107

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.