O Polityce

Nowe wydanie „Wiedzy i Życia” już w sprzedaży

Najnowsze wydanie miesięcznika „Wiedza i Życie” już w sprzedaży. Najnowsze wydanie miesięcznika „Wiedza i Życie” już w sprzedaży. Polityka

Kwietniowy numer naszego popularnonaukowego miesięcznika „Wiedza i Życie” trafił właśnie do kiosków. Tematem okładkowym wydania tym razem są gekony – niezwykłe gady, które potrafią wspinać się po gładkich pionowych ścianach, widzą w nocy kolory i prowadzą fascynujące życie, o którym wiemy coraz więcej. Ponadto piszemy też: o tym, jak alkohol działa na naszą wątrobę i w jaki sposób ten narząd warunkuje naszą miłość do słodyczy; o tym, co można znaleźć w darknecie; o budowie stacji orbitalnej Gateway, która ma być przystankiem w podróży z Ziemi na Księżyc; a także o tym, jak promieniowanie słoneczne zmienia tor planetoid i czy powinniśmy się obawiać, że w najbliższych latach któraś z nich uderzy w Ziemię.

Polityka 15.2021 (3307) z dnia 06.04.2021; Do i od Redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.