O Polityce

Genialne felietony Mizerskiego

Jako stały czytelnik POLITYKI nie mogę się oprzeć chęci skomentowania pracy red. Sławomira Mizerskiego. Cenię sobie bardzo wszystkich autorów artykułów, felietonów, wywiadów, komentarzy itd. Ale w ostatnim czasie (tj. od około sześciu lat) najbardziej czekam na kolejne felietony p. Mizerskiego. W mojej ocenie są one po prostu genialne i pozwalają mi – a myślę, że takich czytelników jest więcej – utrzymać jakąś wewnętrzną równowagę i spokój.

EUGENIUSZ SZELIGOWSKI

Polityka 18.2021 (3310) z dnia 26.04.2021; Do i od Redakcji; s. 123
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.