O Polityce

POLITYKA numerem jeden w I kwartale 2021 r.

POLITYKA liderem sprzedaży w I kwartale 2021 r.

W samym tylko marcu POLITYKA sprzedawała średnio 97,6 tys. egzemplarzy. W samym tylko marcu POLITYKA sprzedawała średnio 97,6 tys. egzemplarzy. Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Audytu ZKDP Polskich Badań Czytelnictwa POLITKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w pierwszym kwartale 2021 r. Tym samym – z wynikiem 95,6 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy – była najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Na drugim miejscu zestawienia ZKDP, ze średnią sprzedażą na poziomie 73,8 tys. egz., znalazł się „Newsweek”. Na trzecim – tygodnik „Sieci”, który sprzedał średnio 37 tys.

Polityka 22.2021 (3314) z dnia 25.05.2021; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA numerem jeden w I kwartale 2021 r."
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.