O Polityce

Omnibus Wakacyjny 2021

Polityka
Omnibus jest już z nami od dekady. Od 23 czerwca, jak co roku, zapraszamy do letniego rozwiązywania łamigłówek o różnym stopniu trudności.

Wakacje to czas do do odpoczynku i do namysłu. Czytelnicy będą się mogli sprawdzić w zadaniach logicznych, liczbowych, słownych oraz w quizach, wymagających odpowiedniej wiedzy.

Autorem wszystkich zadań jest Marek Penszko, prowadzący m.in. łamiblog na polityka.pl, który twierdzi, że nie ma trudnych zadań, tylko czasem brakuje pomysłu, spostrzegawczości lub cierpliwości. I życzy Państwu braku… wszystkich tych braków.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo podział na tych, którzy lubią zagadki i tych, którzy ich nie lubią – nie istnieje.

Tegoroczne wydanie liczy 48 stron, można je nabyć na sklep.polityka.pl oraz w salonach prasowych w cenie 9,99 zł.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama