O Polityce

Granatowe Góry Pilcha

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry”. Andrzej Grabowski, Ewelina Pietrowiak, Krzysztof Varga i Justyna Sobolewska. Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry”. Andrzej Grabowski, Ewelina Pietrowiak, Krzysztof Varga i Justyna Sobolewska. materiały prasowe

W ubiegłym tygodniu (28–30 maja) odbył się w Wiśle pierwszy Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry”. Spotkania organizowane na świeżym powietrzu (głównie z racji pandemicznych obostrzeń) cieszyły się dużą frekwencją. Na pewne zdziwienie uczestników i organizatorów, że wydarzenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, można było usłyszeć westchnienie: „Nic dziwnego, do Wisły ściągnęli »ultrasi« Pilcha”. Stwierdzenie tyle trafne, że dla wielbicieli prozy pisarza było to z pewnością wydarzenie niesłychanie interesujące.

Polityka 23.2021 (3315) z dnia 31.05.2021; Do i od Redakcji; s. 115
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.