O Polityce

Nagroda Architektoniczna POLITYKI: jubileuszowa edycja

Laureaci – fotografia wykonana z balkonu „Kamienia”. Laureaci – fotografia wykonana z balkonu „Kamienia”. Teodor Klepczyński
Pawilon edukacyjny „Kamień”.Teodor Klepczyński Pawilon edukacyjny „Kamień”.

Gala Nagród Architektonicznych POLITYKI, którą tradycyjnie poprowadzili redaktor naczelny Jerzy Baczyński oraz ich pomysłodawca Piotr Sarzyński, była w tym roku szczególna z kilku powodów. Po pierwsze, świętowaliśmy 10-lecie istnienia Nagrody. Po drugie, spotkaliśmy się po rocznej, spowodowanej pandemią, przerwie. Wprawdzie także w zeszłym roku wręczyliśmy nasze wyróżnienia, ale niestety wszystko odbywało się wówczas zdalnie i korespondencyjnie. Teraz ponownie mogliśmy się zobaczyć, porozmawiać, powspominać minione edycje, choć oczywiście wszystko to w wymaganym sanitarnym reżimie.

Polityka 26.2021 (3318) z dnia 22.06.2021; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.