O Polityce

Lato z przeszkodami

Polityka

W artykule „Lato z przeszkodami, czyli przewodnik podróżnika” (POLITYKA 27) znalazły się dwa błędy, za które przepraszam. Wypowiadającym się w artykule jest Piotr Henicz, wiceprezes Biura Podróży Itaka, a także wiceprezes Polskiej Izby Turystyki i Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Natomiast prof. Andrzej Matyja jest oczywiście prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej.

Polityka 28.2021 (3320) z dnia 06.07.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.