O Polityce

O mediach w PE

Posiedzenie Komisji Kultury i Edukacji (CULT) Parlamentu Europejskiego. Posiedzenie Komisji Kultury i Edukacji (CULT) Parlamentu Europejskiego. Parlament Europejski
Redaktor Łukasz LipińskiLeszek Zych/Polityka Redaktor Łukasz Lipiński

Jeden z zastępców redaktora naczelnego POLITYKI Łukasz Lipiński 13 lipca wziął udział jako ekspert w publicznym wysłuchaniu Komisji Kultury i Edukacji (CULT) Parlamentu Europejskiego na temat przyszłości i pluralizmu mediów w Europie. Tematem posiedzenia były najnowsze zagrożenia dla dziennikarzy i mediów oraz planowane inicjatywy europejskie. Wysłuchanie odbywało się w cieniu zamachu na holenderskiego dziennikarza śledczego Petera R. de Vriesa (

Polityka 30.2021 (3322) z dnia 20.07.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.