O Polityce

Skwer im. Janiny Paradowskiej

Janina Paradowska Janina Paradowska Michał Radwański

Jak niedawno informowaliśmy na łamach POLITYKI, krakowscy radni podjęli uchwałę o uhonorowaniu zmarłej przed ponad pięciu laty publicystki i dziennikarki POLITYKI Janiny Paradowskiej. Decyzją radnych skwer przy ulicy Łobzowskiej w Krakowie, nieopodal miejsca, w którym dorastała Janina Paradowska, będzie nosił jej imię.

Uroczyste otwarcie skweru (ul. Łobzowska naprzeciwko numeru 49) zaplanowano na czwartek 2 września na godz. 12.

Janina Paradowska urodziła się 2 maja 1942 r.

Polityka 35.2021 (3327) z dnia 24.08.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.