O Polityce

Naukowe Katowice

Śląski Festiwal Nauki, 9 - 15 października. Katowice. Śląski Festiwal Nauki, 9 - 15 października. Katowice.

W sobotę, 9 października w Katowicach rozpocznie się 5. Śląski Festiwal Nauki – jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych nie tylko w kraju, ale także w Europie. W tym roku festiwal odbędzie się w wyjątkowej formule – wydarzenia będą się odbywały w Mieście Nauki zorganizowanym na bulwarach katowickiej Rawy, a także w przestrzeni online.

Uroczysta gala otwarcia festiwalu jest zaplanowana na godz. 18.30, ale już od południa naukową atmosferę będzie można poczuć na zbiorniku Morawa – ze specjalnej łodzi badawczej będzie można np.

Polityka 41.2021 (3333) z dnia 05.10.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.