O Polityce

Jerzy Baczyński w Klubie Tarnowskim

Redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński był gościem Klubu Tarnowskiego Redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński był gościem Klubu Tarnowskiego Klub Tarnowski

W ubiegłym tygodniu (8 października) redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński był gościem Klubu Tarnowskiego – stowarzyszenia zrzeszającego przedsiębiorców, społecznych aktywistów i działaczy kultury z Tarnowa. Podczas blisko trzygodzinnej dyskusji (moderowanej przez Andrzeja Witka, szefa i założyciela sieci przychodni Centermed) rozmawiano o POLITYCE i polityce. Członkowie Klubu Tarnowskiego sami określają się jako organizacja apolityczna, ale głęboko zainteresowana tym, co dzieje się w Polsce.

Polityka 42.2021 (3334) z dnia 12.10.2021; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.