O Polityce

Tylko POLITYKA rośnie

POLITYKA niezmiennie liderem sprzedaży

W sierpniu bieżącego roku POLITYKA sprzedawała średnio ponad 98 tys. egz., czyli o blisko 3 proc. więcej niż w sierpniu 2020 r. W sierpniu bieżącego roku POLITYKA sprzedawała średnio ponad 98 tys. egz., czyli o blisko 3 proc. więcej niż w sierpniu 2020 r. Polityka
POLITYKA pozostaje niezmiennie najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce.

Według najnowszych danych spółki Polskie Badania Czytelnictwa w sierpniu bieżącego roku POLITYKA sprzedawała średnio ponad 98 tys. egz., czyli o blisko 3 proc. więcej niż w sierpniu 2020 r. – był to zarazem jedyny wzrost w segmencie; pozostałe tygodniki odnotowały kilkuprocentowe spadki w stosunku do sierpnia ubiegłego roku. Po doliczeniu sprzedaży na nośnik Kindle POLITYKA przekroczyła próg 100 tys. egzemplarzy średnio na wydanie.

Na drugim miejscu zestawienia PBC tradycyjnie znalazł się „Newsweek” – ze średnią sprzedażą na poziomie 74,4 tys.

Polityka 44.2021 (3336) z dnia 26.10.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Tylko POLITYKA rośnie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.