O Polityce

Nagrody dla wybitnych twórców

Nagrodzeni felietoniści POLITYKI: Daniel Passent i Stanisław Tym. Nagrodzeni felietoniści POLITYKI: Daniel Passent i Stanisław Tym. Leszek Zych / Polityka
Daniel Passent oraz Stanisław Tym uhonorowani Nagrodami 100-lecia ZAiKS-u.

Miło nam poinformować, że nasi serdeczni przyjaciele i zarazem felietoniści POLITYKI Daniel Passent oraz Stanisław Tym zostali uhonorowani Nagrodami 100-lecia ZAiKS-u, przyznawanymi wybitnym twórcom i propagatorom kultury.

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jest największą w Polsce organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Zrzesza kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jest też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury.

Polityka 47.2021 (3339) z dnia 16.11.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama