O Polityce

POLITYCE wzrosło

POLITYKA numerem jeden wśród tygodników opinii

POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce także w trzecim kwartale 2021 r. POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce także w trzecim kwartale 2021 r. Polityka
POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce także w trzecim kwartale 2021 r.

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych spółki Polskie Badania Czytelnictwa (kontynuującej zadania ZKDP) POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce także w trzecim kwartale 2021 r. Z wynikiem 95,3 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy tym samym najchętniej kupowanym pismem w segmencie (wzrost o 0,2 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2020 r.). Na drugim miejscu zestawienia PBC tradycyjnie znalazł się „Newsweek” – ze średnią sprzedażą na poziomie 72,1 tys.

Polityka 48.2021 (3340) z dnia 23.11.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYCE wzrosło"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.