O Polityce

Nagrody Historyczne POLITYKI za 2021 rok

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji Nagród Historycznych POLITYKI. Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji Nagród Historycznych POLITYKI. Polityka

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji Nagród Historycznych POLITYKI. Nagrody przyznawane są za książki poświęcone najnowszej historii Polski (po 1914 r.) w czterech kategoriach: Prace naukowe, Prace popularnonaukowe, Wydawnictwa źródłowe oraz Pamiętniki, relacje, wspomnienia.

Zgłoszenia powinny dotyczyć książek i publikacji, które w metryczce mają wpisany rok wydania 2021. Nie nagradzamy wznowień i reedycji; w przypadku wydawnictw kilkutomowych wydawanych na przestrzeni lat czekamy na ukazanie się ostatniego tomu.

Polityka 49.2021 (3341) z dnia 30.11.2021; Do i od Redakcji; s. 107
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.