O Polityce

Uwaga, Czytelnicy!

Dziękujemy Państwu za zrozumienie, zachęcamy nieustannie do lektury i prenumeraty POLITYKI. Dziękujemy Państwu za zrozumienie, zachęcamy nieustannie do lektury i prenumeraty POLITYKI. Polityka
POLITYKA za 9,90 zł. Cena bez zmian w prenumeracie papierowej. W wersji cyfrowej najtaniej.

Od bieżącego numeru cena POLITYKI wynosi 9,90 zł. Ostatnia podwyżka ceny egzemplarzowej miała miejsce we wrześniu 2020 r. i wyniosła wówczas 60 gr. Niestety dotychczasowa cena naszego tygodnika – tj. 8,50 zł – nie była w stanie skompensować rosnących w ostatnim czasie (zwłaszcza w IV kwartale ub.r.) kosztów wydawniczych. Podwyżka ceny POLITYKI jest bezpośrednio powiązana z nienotowanym dotychczas na rynku wzrostem cen papieru, na którym drukujemy tygodnik. Na rynku europejskim ceny tego podstawowego surowca wykorzystywanego do produkcji tytułów prasowych wzrosły nawet o 40 proc.

Polityka 3.2022 (3346) z dnia 11.01.2022; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.