O Polityce

Festiwal Skrzyżowanie Kultur 15-17 września 2023 r. w Warszawie

materiały prasowe
Festiwal prezentuje przede wszystkim dorobek największych gwiazd world beat ciągle poszukując aktualnych muzycznych trendów.

Festiwal Skrzyżowanie Kultur odbywa się od 2005 roku. Łącznie wystąpiło na nim ok. 250 artystów z 61 krajów i 6 kontynentów. Jest największą w Polsce prezentacją muzyki świata i wielokulturowości.

W drugiej połowie września czeka nas wielkie święto muzyki świata. Warszawę odwiedzą gwiazdy world music, m.in. Vieux Farka Touré, Tamikrest i Sara Correia. To już 19. edycja święta wielokulturowości – po raz kolejny w Teatrze Dramatycznym im. G. Holoubka, w dn. 15-17 września. Festiwal jest doskonałą okazją do zapoznania się z niespotykaną harmonią i niezwykłymi dźwiękami. Na jego uczestników w ciągu dnia czekają warsztaty i panele dyskusyjne, a wieczorami – koncerty. Do Warszawy przyjadą artyści z Armenii, Gruzji, Turcji, Mali, Algierii, Nigru, Francji, Portugalii oraz Kuby.

Szczegółowy program festiwalu na www.estrada.com.pl oraz na Facebooku: facebook.com/StolecznaEstrada

ORGANIZATOR: Stołeczna Estrada, Miasto st. Warszawa

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI: Wyborcza.pl, Polityka, TOK FM, Teatr Dramatyczny im. G. Holoubka, Camões, Instituto da Cooperação e da Língua, Biletyna.pl

Reklama
Reklama