O Polityce

Zapraszamy do Krakowa, Poznania i Lublina

Z autorami będzie się można spotkać w Krakowie, Poznaniu i w Lublinie. Z autorami będzie się można spotkać w Krakowie, Poznaniu i w Lublinie. Polityka
Zapraszamy na spotkania z Je­rzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym „Polityki”, autorem książki „Przy­PiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”, oraz z redaktorami Mariuszem Janickim i Wiesławem Władyką, autorami książki „Symetryści. Jak się pomaga autokratycznej władzy”.  

Do Krakowa wraz ze Stowarzyszeniem Lepszy Kraków zapraszamy w środę 27 września o godz. 18.30 do Galaxy Hotel (sala Gemini 2, ul. Gęsia 22a). Spotkanie poprowadzi prof. Magdalena Mikołajczyk, a wprowadzenie do niego zrobi prof. Stanisław Mazur.
Obowiązuje rejestracja: biuro@lepszykrakow.pl
Wydarzenie na FB


W Poznaniu spotkanie odbędzie się w środę 4 paździer­nika o godz. 18:00 w siedzibie Fundacji Malta (ul. Ratajczaka 44, I piętro), poprowadzi je prof. Krzysztof Podemski z Wydziału Socjologii UAM w Poznaniu.
Wstęp wolny, w celu rezerwacji miejsca prosimy o potwierdzenie obecności do 29 września na adres e-mail: naczelny@polityka.pl


W Lublinie z redaktorami spotkać się będzie można w środę 11 października o godz. 17:00 w Instytucie Nauk o Komunika­cji Społecznej i Mediach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (ul. Głęboka 45, Aula A.1.16, wstęp wolny). Spotkanie poprowadzi prof. Iwona Hofman, dyrektorka INoKSiM UMSCS.

Do zobaczenia!

Pierwsze spotkanie  19 września 2023 r. w redakcji POLITYKI poprowadziła Karolina Lewicka, dziennikarka Radia TOK FM.Leszek Zych/PolitykaPierwsze spotkanie 19 września 2023 r. w redakcji POLITYKI poprowadziła Karolina Lewicka, dziennikarka Radia TOK FM.

Spotkanie w Krakowie 27 września 2023 r. Prowadzenie: prof. Magdalena Mikołajczyk.Piotr Malec/•Spotkanie w Krakowie 27 września 2023 r. Prowadzenie: prof. Magdalena Mikołajczyk.

Spotkanie w Poznaniu 4 października 2023 r.Prowadzenie: prof. Krzysztof Podemski.Anna ReichelSpotkanie w Poznaniu 4 października 2023 r. Prowadzenie: prof. Krzysztof Podemski.

Spotkanie w Lublinie 11 października 2023 r. Prowadzenie: prof. Iwona Hofman.Cezary Mańturzyk/•Spotkanie w Lublinie 11 października 2023 r. Prowadzenie: prof. Iwona Hofman.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej wideorelacji ze spotkania w Instytucie Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS:
https://www.youtube.com/watch?v=hJ2YHWWu6Io

Polityka 39.2023 (3432) z dnia 19.09.2023; Do i od redakcji; s. 91
Reklama
Reklama