Planeta Ziemia - nowa kolekcja POLITYKI

Od 14 października startuje kolejny projekt wydawniczy POLITYKI Spółdzielni Pracy  - kolekcja BBC „ Planeta Ziemia”, przygotowany wspólnie z Planeta Marketing/TMM Polska. Kolekcja składa się z 12 tomów: książek ze zdjęciami i dołączonymi do nich tematycznymi filmami DVD, ukazującymi niebywałej urody krajobrazy, wyjątkowe sceny z życia zwierząt i roślin oraz fascynujące zjawiska naturalne. Narratorem wszystkich filmów jest wybitny brytyjski popularyzator nauki David Attenborough.

Strona poświęcona kolekcji: www.polityka.pl/planetaziemia

Pierwsza część kolekcji „Od bieguna do bieguna” pojawi się w sprzedaży w środę  14 października, jako dodatek do części nakładu „Polityki” (nr 42/2009) w cenie 14,99 zł.  Druga część kolekcji – „Góry” -  pojawi się w sprzedaży w czwartek 15 października, następne będą wydawane co środę, z wyjątkiem części 6 (w sprzedaży od poniedziałku 9 listopada) i 12 (od czwartku 17 grudnia). Od drugiej części każdy tom będzie kosztował 24,99 zł. Kolekcja w prenumeracie kosztuje 239 zł, dla zamówień złożonych do 28 października obowiązuje specjalna cena 219 zł.

Kolekcja będzie do nabycia w dobrych punktach sprzedaży prasy i na www.skleppolityki.pl

Kolekcja „Planeta Ziemia” będzie promowana  w telewizji (TVP1, TVP2, TV Polonia, TVN, TVN Style, TVN24, TV4, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, Animal Planet, National Geographic, Planete, Kino Polska, AXN, Ale Kino, Zone Europe, Hallmark, Zone Romantica, Zone Club, Travel Channel), radiu (Polskie Radio Program 3, Radio TOK FM, Radio PiN, RMF Classic) i w prasie (Rzeczpospolita, Zwierciadło, POLITYKA i FORUM). Za kreację i produkcję spotów radiowych i telewizyjnych odpowiada Agencja TimeCode,  kampanię mediową przygotował dom mediowy Starcom.

 

Dominika Nowak

Specjalista ds. promocji i PR

Tygodnik POLITYKA

Tel. (022) 451 62 02

Znajdź nas na: