„Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0”.

„Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0” - nowe wydanie specjalne „Polityki”
„Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0” - nowe wydanie specjalne „Polityki”.
Polityka

INFORMACJA PRASOWA

W środę  13 lipca 2011 r. w sprzedaży pojawiło się nowe wydanie specjalne „Polityki” pt. Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja 2.0”.
Epokowe wynalazki, zwykle niedoceniane przez współczesnych, często rodzą się dzięki marzeniom, które inspirują kolejne pokolenia badaczy. Żyjemy w czasach, gdy wiele z tych marzeń właśnie się urzeczywistnia. Człowiek tworzy maszyny obdarzone coraz większą inteligencją i żywe organizmy, jakie nigdy nie istniały. Buduje domy naszpikowane elektroniką, która spełnia jego życzenia, i „idealne do życia” miasta. Projektuje najwymyślniejsze przedmioty i wytwarza je za pomocą osobistego fabrykatora. Szykuje się do kosmicznej turystyki. 

Na 124 stronach znajdą Państwo następujące tematy:

- Ludzie i maszyny - era hakera, sztuczna inteligencja  
- Świat cyfrowych tubylców - jak przeżyć w wielkim mieście, osobisty fabrykator dla każdego, tele-hybrydy i digi-romanse
- W stronę gwiazd - prywatny kosmos i nowa astronomia
- Historie wybranych wynalazków i dokonań ostatniego półwiecza

Wśród autorów m.in. Edwin Bendyk, Karol Jałochowski, Marcin Rotkiewicz, Tomasz Szlendak, Piotr Durka, Włodzisław Duch i inni.

Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja” jest do nabycia w cenie 16.99 zł, w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl.

Niezbędnik Inteligenta Plus – Cywilizacja”  będzie promowany  w telewizji  (TVN24, TVN Kultura,   At Media,  Discovery),  w radiu  (Radio TOK FM, Radio PiN, Program III Polskiego Radia, Radio Classic)  oraz w „Polityce”,  „FORUM” i „Gazecie Wyborczej”.   Za kreację spotu telewizyjnego odpowiada Dom Produkcyjny TimeCode, czasy telewizyjne zakupił Starcom.

Znajdź nas na: