Festiwal Pamiętajmy o Osieckiej
Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej po raz kolejny zaprasza na Festiwal Pamietajmy o Osieckiej. Koncerty będą odbywały sie w Warszawie od 29 wrzesnia do 4 października.

Festiwal jest kameralną imprezą, podczas której będzie można posłuchać wielkich polskich piosenek autorstwa Mistrzów gatunku w wykonaniu kilku pokoleń wokalistów. Tych znanych i tych właśnie podczas Festiwalu debiutujšcych.

Program Festiwalu

(bilety dostępne w kasach Och-teatru w Warszawie)

29 września godzina 19:00 koncert: Osiecka Kaczmarski Tuwim

W Och-teatrze w Warszawie wystąpi norwesko-polski zespół Karuzela Group. Warszawska premiera koncertu! Ostatnia szansa przed wyjazdem zespołu na tournee po Norwegii. Więcej o składzie zespołu i pliki MP3 do odsłuchania na www.karuzelagroup.com

2 października godzina 20:00 Staszek Soyka z zespołem w Och-teatrze.

Zespół zagra piosenki z nowej płyty pt.: Tylko brać. Niespodzianka: Staszek Soyka skomponował muzykę do tekstów Osieckiej, które wcześniej nie miały muzyki.

3 października godzina 20:00  Studio im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce.

Ten wieczór należy do Laureatów 13. Edycji Konkursu Wokalnego Pamiętajmy o Osieckiej.

4 października Koncert Galowy Festiwalu godzina 19:00 w Och-teatrze.

Część I: Koncert Laureatów i wręczenie nagród finansowych oraz rzeczowych.

Częśc II: Koncert Gwiazdy

Gościem specjalnym koncertu będzie w tym roku Katarzyna Dąbrowska z kwartetem Jana Smoczyńskiego. Katarzyna jest laureatką konkursu Pamiętajmy o Osieckiej z 2006 r. Na zaproszenie Okularników przygotowała wybrane przez siebie utwory Agnieszki Osieckiej. W latach ubiegłych w ramach Gali swoje wykonania piosenek Poetki realizowali m.in. zespół Raz Dwa Trzy, Anna Serafińska, Katarzyna Nosowska i Staszek Soyka.

www.okularnicy.org.pl

 

 

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj