Patronaty

"List do mojego życia" bestsellerowa historia o cenie sukcesu wydana nakładem wydawnictwa Kurhaus

"List do mojego życia" Miriam Meckel okładka Materiały promocyjne
"List do mojego życia" Miriam Meckel to szczery zapis tego jak człowiek sukcesu rozpada się na kawałki. Prawdziwa historia wypalenia zawodowego i życiowego, zapis zmagań ze sobą i rosnącymi oczekiwaniami świata, ale też poruszająca i trafna analiza rzeczywistości 2.0.

Miriam Meckel, ekspertka ds. komunikacji korporacyjnej, profesor na prestiżowych uczelniach Niemiec, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych uważana była za symbol zawodowego spełnienia, do czasu załamania. „List do mojego życia”, to wnikliwe, osobiste studium nie tylko samego wypalenia, jako dzisiejszej choroby cywilizacyjnej, ale też diagnoza społeczeństwa, w którym nadmiar możliwości i rosnąca presja nie dają spać po nocach.

Miriam Mekel jest profesorem nauk społecznych, więc jej książka to nie tylko poruszający zapis osobistych przeżyć, ale inteligenta i celna refleksja nad dzisiejszym światem. Opis rzeczywistości, w której jesteśmy pod coraz większą presją technologii i bycia online, a tempo życia staje się coraz szybsze, wręcz zawrotne. Ta książka to inspiracja do refleksji nad osobistym światem 2.0.

Książka jest od dziś dostępna w działach prasy Empik oraz w księgarniach.

O AUTORCE

Miriam Meckel (ur. 1967). Profesor komunikacji korporacyjnej i dyrektorka Instytutu Zarządzania Mediami i Komunikacji na Uniwersytecie w St. Gallen w Szwajcarii. W latach 2001-2002 była sekretarzem stanu i rzeczniczką rządu Wolfganga Clementa w Nadrenii Północnej-Westfalii. Jest autorką licznych esejów naukowych i artykułów prasowych, poświęconych mediom, ekonomii i cyberpolityce. Wydała kilka książek, m.in. „Das Gluck der Unerrechbarkeit”, „Die Globale @genda” oraz „Next”.

Reklama
Reklama