Patronaty

Czy chciałabyś się podzielić swoją wizją wolności z milionami internautek?

Potrzeba wolności jest najważniejszą potrzebą w życiu każdego człowieka. Teraz, marka Cacharel daje Ci możliwość wyrażenia swoich emocji w postaci dowolnych obrazów, a dodatkowo możesz wspierać szczytny cel - ogólnoświatową kampanię edukacyjną „Szkoły dla Afryki', prowadzoną przez Unicef.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź na www.cacharel.pl, zarejestruj się i wybierz jedną z 5 kategorii: podróże, czas wolny, sztuka, życie zawodowe, życie społeczne, która najlepiej oddaje Twoją wizję wolności. Zamieść dowolny obraz w formie zdjęcia, kolażu lub projektu wraz z krótkim komentarzem wyjaśniającym czym dla Ciebie jest wolność. Zdjęcia możesz zamieszczać do 9 czerwca.

Nagrody:

10 czerwca, po zakończeniu konkursu, 50 autorek zdjęć wybranych przez Jury składające się z przedstawicieli marki Cacharel, www.polki.pl i UNICEF'u  zostanie nagrodzonych nowym zapachem marki Cacharel - Liberte. Dodatkowo co tydzień najbardziej interesujące zdjęcia i wypowiedzi będą publikowane na www.polki.pl

Za każde zdjęcie zamieszczone przez Ciebie w konkursie,  marka Cacharel przekaże 1 zł na akcję UNICEF. Jak powiedział Nelson Mandela: „Edukacja to klucz do wolności, demokracji i rozwoju, to najlepsza inwestycja w przyszłość następnych pokoleń".

Bądź wolna i twórcza w wyrażaniu siebie!

*„Szkoły dla Afryki" to ogólnoświatowa kampania, którą Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci rozpoczął w 2004 roku wspólnie z Fundacją Nelsona Mandeli. Jej celem jest dotarcie z pomocą do 45 miliona potrzebujących dzieci w Afryce Subsaharyjskiej. Edukacja jest dla nich jedyną szansą na lepszą przyszłość.

W ramach kampanii „Szkoły dla Afryki" UNICEF pozyskuje fundusze na budowę i remont już istniejących szkół, buduje sanitariaty i dostarcza wodę zdatną do picia. Przekazuje dzieciom przybory szkolne oraz dostarcza materiały edukacyjne dla nauczycieli i dla uczniów. Zapewnia dzieciom podstawową opiekę medyczną, kształci nauczycieli i psychologów. Polski Komitet Narodowy UNICEF w swoich działaniach skupił się na jednym z najuboższych państw regionu - Angoli. Światowy   program „Szkoły dla Afryki" wspierać będzie Natalia Kukulska, która została Ambasadorem Dobrej Woli Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

„Fundusze pozyskane dzięki wsparciu firm zostaną przeznaczone przede wszystkim na budowę i rekonstrukcję szkół w Angoli. Przy szkołach powstaną sanitariaty oraz zostanie tam dostarczana woda zdatna do picia. Chcielibyśmy, zbudować 50 szkół i tym samym pomóc 10 000 najbardziej potrzebującym dzieciom" - powiedziała Danuta Kowalska, dyrektor ds. Współpracy Korporacyjnej Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną