Patronaty

Kolekcja Sputnika - Nowe Kino Rosyjskie na DVD

Kolekcja Sputnika - Nowe Kino Rosyjskie na DVD

3 października do sprzedaży w wersji DVD trafiły dwa wybitne obrazy rosyjskiej kinematografii. „Wygnanie' i „Ładunek 200', które rozpoczęły Kolekcję Sputnika - Nowe Kino Rosyjskie.

„ŁADUNEK 200" Aleksieja Bałabanowa to historia oparta na autentycznych wydarzeniach. W 1984 roku, dochodzi w ZSRR do dziwnego porwania córki jednego z sekretarzy rejonowych partii. „Ładunek 200" to szokujący obraz o sile systemu i jego wpływie na ludzi. Bałabanow, który swoje filmy zwykł nie tylko reżyserować, ale i pisać do nich scenariusze, jest gwarantem popularności obrazu, chociaż akurat „Ładunek 200" należy do tych filmów, obok których nie da się przejść obojętnie.


„Wygnanie" Andrieja Zwiagincewa to  niesamowite dzieło nowego kina rosyjskiego. To przejmująca opowieść o samotności, braku zrozumienia i trudnych relacjach międzyludzkich. Akcja „Wygnania" toczy się na prowincji, której surowa przyroda jest niemym świadkiem tragicznych wydarzeń. Film przedstawia historię Aleksa (Konstantin Ławronienko), który razem z rodziną (w roli żony fenomenalna Maria Bonevie) powraca w strony swojego dzieciństwa. Zamknięte w swojej samotności postacie odkrywają przed nami tajemnice własnych dusz .


Dystrybutor: 35 mm Sp. z o. o.

Szczegóły na: www.35mm.com.pl

Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną