Patronaty

Internetowe Targi Pracy

Ponad 130 pracodawców z całej Polski prezentuje swoje wirtualne stoiska podczas piątych Internetowych Targów Pracy organizowanych przez serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl

Od 20 do 26 października br. pod adresem www.targipracy.gazeta.pl na „gości" targów czekają ogłoszenia rekrutacyjne, artykuły publicystyczne, informacje o firmach i czaty z pracodawcami. 

W piątych Internetowych Targach Pracy udział zapowiedziało o ponad połowę więcej wystawców niż w czwartej edycji. Wśród 130 firm, które będą poszukiwać kandydatów do pracy podczas piątej edycji, są między innymi: Adecco Poland, Empik, Eurobank, Frito Lay, ING Bank Śląski, Loreal, Netia, Philips, PriceWaterhouseCoopers czy sponsor główny targów - Era. 

- Internetowe Targi Pracy co roku łączą pracodawców i osoby szukające pracy. Są doskonałą okazją do nawiązania relacji z kandydatami i budowania wizerunku dobrego pracodawcy. Popularność naszych targów rośnie z każdą edycją. To dowodzi, że pracodawcy doceniają skuteczność tego typu przedsięwzięcia -  mówi Dorota Bachman, ekspert ds. pracy, rekrutacji i kariery, dyrektor serwisu GazetaPraca.pl.

GazetaPraca.pl - największy serwis rekrutacyjny w Polsce - organizuje Internetowe Targi Pracy od listopada 2006 roku. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 100 tys. internautów. Drugie targi odwiedziło ponad 160 tys. użytkowników. Trzecie przyciągnęły niemal 200 tysięcy odwiedzających. Ich liczba okazała się rekordowa w edycji czwartej, kiedy wzrosła do ponad 215 tysięcy - Podczas czwartej edycji średnio 1800 osób na godzinę odwiedzało strony targowe. Statystyczny internauta spędził na Internetowych Targach Pracy około 20 min. - mówi Dorota Bachman - Internetowe Targi Pracy zapewniają skuteczne dotarcie do kandydatów, przy zdecydowanie niższych kosztach w porównaniu do tradycyjnej imprezy targowej - dodaje.

***

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery, która każdego dnia łączy tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów do pracy. Z serwisu GazetaPraca.pl korzysta miesięcznie około 1,8 miliona użytkowników*. Codziennie mają oni dostęp do ponad 19 tys.** aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Oprócz ogłoszeń, w serwisie znajdują się także porady na temat kariery, forum, część społecznościowa i informacje o rynku pracy.

 

*Megapanel PBI/Gemius, czerwiec 2008

** średnia dzienna, Adicio,  czerwiec 2008

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Maciej Makuszewski

e-mail: maciej.makuszewski@eurorscg.pl

kom.: +48 508 012 180

Joanna Kujawska

e-mail: joanna.kujawska@eurorscg.pl

kom: +48 0 697 704 697

 
Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną