O polskim sporcie oraz o migracji, emigracji i imigracji podczas sympozjum naukowego w Ustroniu.

O polskim sporcie oraz o migracji, emigracji i imigracji podczas sympozjum naukowego w Ustroniu.
Od 16 do 18 stycznia w Hotelu Muflon w Ustroniu odbywać się będzie XXVIII sympozjum naukowe z cyklu 'Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna.

Sympozjum organizowane jest przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej, Katedrę Gospodarki i Administracji Publicznej (GAP) Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Pomysłodawcą i gospodarzem sympozjum jest prof. dr hab. Jerzy Hausner, kierownik Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej.
Tematami tej konferencji są: polski sport oraz migracja, emigracja, imigracja.
To cykliczne spotkanie przybiera formę wykładów oraz dyskusji panelowych z udziałem ekspertów z wybranych dziedzin, wzbogaconych o prezentację filmu dokumentalnego, debatę oksfordzką, a kierowane jest przede wszystkim do studentów specjalności Gospodarka i Administracja Publiczna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ponadto w sympozjum biorą udział przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, przedsiębiorstw sektora publicznego i przedsiębiorców prywatnych, świata nauki, kultury oraz mediów. Zaproszenia kierowane są zawsze do wybitnych ekspertów z dziedzin, w obszarze których toczą się dyskusje, a którzy przybliżają uczestnikom praktyczne aspekty funkcjonowania przede wszystkim współczesnej gospodarki i administracji publicznej. Sympozjum z cyklu „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna" na przestrzeni ostatnich lat uzyskało wysoką rangę przede wszystkim za sprawą zapraszanych gości.

Wypracowana dotychczas formuła Sympozjów powoduje, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości i wykładowców, studentów, kadry naukowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz innych uczelni wyższych. Sympozja stały się bowiem atrakcyjną formą edukacji, która doskonale uzupełnienia tradycyjny system kształcenia.

Program sympozjum dostępny jest na: www.gap.uek.krakow.pl, www.fundacja.e-gap.pl

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną