Patronaty

Szkoła Filozoficzna Tadeusza Gadacza

3 października startuje Szkoła Filozoficzna Tadeusza Gadacza - studia podyplomowe z filozofii XX wieku, prowadzone w Collegium Civitas we współpracy z „Polityką”.

Studia skierowane są do wszystkich, którzy - bez względu na kierunek swego dotychczasowego wykształcenia - chcą zrozumieć współczesny świat i pogłębić wiedzę na temat głównych problemów myśli i kultury XX wieku.

Kierownikiem studiów jest prof. dr hab. Tadeusz Gadacz, filozof, kierownik Katedry Filozofii Collegium Civitas, profesor w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, wykładowca m.in. na Hebrew University w Jerozolimie i na Uniwersytecie Katolickim w Louvain-la-Neuve. Zajęcia w poszczególnych blokach tematycznych prowadzą, obok prof. Tadeusza Gadacza: prof. dr hab. Paweł Dybel, doc. dr hab. Robert Piłat  i doc. dr hab. Szymon Wróbel.

Program studiów obejmuje 160 godzin dydaktycznych (2 semestry), zajęcia prowadzone będą zarówno w formie wykładów, jak i warsztatów poświęconych analizie tekstów. Zajęcia rozpoczną się na jesieni 2009 r., dokumenty można składać w Biurze Rekrutacji Collegium Civitas.
 

Więcej informacji na www.civitas.edu.pl

Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną