Prezentownik

Kobiece - dla niej

Na sklepowych wystawach tyle pięknych przedmiotów - biżuteria, kosmetyki, ubrania, płyty. Jednak tak ciężko znaleźć ten jeden, jedyny podarunek, który rozpromieni kobiece oblicze i rozpali zmysły. Każda kobieta jest przecież wyjątkowa. Każdą zachwyci coś innego...

materiały prasoweZestaw kąpielowy

Bluzka z zimowej kolekcji Bialcon. W tym sezonie dobrze jest mieć coś pomarańczowego. Bluzka firmy Bialcon będzie nie tylko modnym prezentem, doda także energii. Cena: 85 zł.materiały prasoweBluzka z zimowej kolekcji Bialcon. W tym sezonie dobrze jest mieć coś pomarańczowego. Bluzka firmy Bialcon będzie nie tylko modnym prezentem, doda także energii. Cena: 85 zł.

Box Mike’a Leigh. Subtelne, poetyckie kino autorstwa brytyjskiego mistrza kameralnego realizmu. W tym nagrodzony za reżyserię w Cannes dramat „Nadzy” i refleksyjne „Życie jest słodkie”. Wyd. Gutek Film. Cena: 199,99 zł.materiały prasoweBox Mike’a Leigh. Subtelne, poetyckie kino autorstwa brytyjskiego mistrza kameralnego realizmu. W tym nagrodzony za reżyserię w Cannes dramat „Nadzy” i refleksyjne „Życie jest słodkie”. Wyd. Gutek Film. Cena: 199,99 zł.

Kolczyki soutache (sutasz). Piękne,  okazałe i kolorowe kolczyki  autorstwa Sylwii Żak sprawią, że każda kobieta  poczuje się wyjątkowo, www.sylwiazak.com, cena: 130–170 zł.materiały prasoweKolczyki soutache (sutasz). Piękne, okazałe i kolorowe kolczyki autorstwa Sylwii Żak sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo, www.sylwiazak.com, cena: 130–170 zł.

Prezentownik „Prezentownik Polityki 2011” (111207) z dnia $functions.date(${issueDate}); KOBIECE; s. ${issuePage}
Reklama

Rabat na prenumeratę cyfrową Polityki

kup taniej do 50%

Subskrybuj
Reklama