Prezentownik

Podaruj w prezencie wyjątkowe seriale HBO na Blu-ray i DVD!

Pexels
„Gra o tron”,„Detektyw” i „Czarnobyl” to wielokrotnie nagradzane produkcje ze znakomitą obsadą, które zachwyciły widzów na całym świecie.

W każdym z wydań Blu-ray i DVD poza serialem, znajdziesz unikalne materiały dodatkowe, które odkryją pasjonujące kulisy produkcji.

GRA O TRON, KOMPLETNA KOLEKCJA. SEZONY 1-8 (38 DVD)

Kompletna kolekcja najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO! Zobacz porywającą historię walki o tron Westeros pełną zdrad, pożądania, intryg i sił nadprzyrodzonych. W wydaniu także ponad 10 godzin rewelacyjnych dodatków specjalnych. W rolach głównych: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner.

Cena ok. 720 zł. Do kupienia na: http://bit.ly/GraOTron8_empik

Kolekcja 'Gra o tron'Materiały partneraKolekcja "Gra o tron"

DETEKTYW, KOMPLETNA KOLEKCJA. SEZONY 1-3 (9 DVD)

Pakiet trzech kompletnych sezonów jednego z najbardziej hipnotyzujących seriali HBO. Makabryczne zbrodnie, wielowątkowe sprawy, poplątane losy funkcjonariuszy prowadzących dochodzenie. W rolach głównych: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Colin Farrell i Mahershala Ali.

Cena ok. 110 zł. Do kupienia na: http://bit.ly/Detektyw1_3_empik

'Detektyw'Materiały partnera"Detektyw"

CZARNOBYL (2DVD)

Najgłośniejszy serial roku obsypany 10 nagrodami Emmy! Przerażająca i szokująca historia katastrofy w czarnobylskiej elektrowni atomowej z 1986 roku. W rolach głównych: Jared Harris, Stellan Skarsgård i Emily Watson.

Cena ok. 60 zł. Do kupienia na: http://bit.ly/CZARNOBYL_empik

„Czarnobyl”Materiały partnera„Czarnobyl”

Reklama
Reklama