Prezentownik

To czego potrzebujesz nie tylko na Święta

Materiały partnera
Deerma, producent sprzętu AGD, w sierpniu tego roku rozpoczął oficjalną dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Autoryzowanym dystrybutorem marki Deerma została Firma Jamicon z Katowic.

Deerma CM800 to odkurzacz do roztoczy, łączący w sobie wysoką moc ssania, bakteriobójcze światło UV, drgania o wysokiej częstotliwości i wysoką temperaturę. To wszystko zapewnia maksymalną skuteczność w usuwaniu roztoczy, kurzu i bakterii, zapewniając bezpieczny i spokojny sen Twoich najbliższych.

Deerma CM800Materiały partneraDeerma CM800

Deerma F300 to niewielkich rozmiarów nawilżacz powietrza, który zapewni optymalny poziom nawilżenia powietrza w Twoim mieszkaniu. Dzięki możliwości dodawania do wody olejków eterycznych czy plastrów owoców sprawdza się również jako aromatyzer.

Deerma F300Materiały partneraDeerma F300

Deerma VC20, to wyjątkowo lekki odkurzacz bezprzewodowy, z którym poradzi sobie nawet dziecko. Z kolei Deerma VC40, to wysoka moc ssąca w umiarkowanej cenie. Odkurzacz doskonale sprawdzi się do odkurzania zarówno posadzek twardych jak i dywanów, a dzięki załączonym końcówką pozwala na posprzątanie niemal całego mieszkania.

Deerma VC20Materiały partneraDeerma VC20

Deerma HS007 to przenośna parownica do ubrań. Urządzenie choć niewielkie, ma w sobie wielką moc i z powodzeniem może zastąpić klasyczne żelazko z tą różnicą, że dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się także w podróży.

Deerma HS007Materiały partneraDeerma HS007

Deerma DX700 z kolei, to lekki i poręczny odkurzacz przewodowy, który doskonale spisze się do codziennego sprzątania całego mieszkania.

Deerma DX700Materiały partneraDeerma DX700

Urządzenia marki Deerma dostępne są za pośrednictwem największych sieci sprzedaży sprzętu AGD w Polsce, jak również w szeroko pojętym kanale dystrybucji online.

Reklama
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Reklama