Prezentownik

Wegańskie kosmetyki kolorowe - IUNO Cosmetics

Materiały partnera

IUNO Cosmetics to polska, rodzinna marka produkująca kosmetyki oraz pędzle do makijażu. Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie oraz naturalne składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Produkty są hipoalergiczne, nie zawierają silikonów, SLS i SLES. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach. Portfolio produktów to palety ceni, rozświetlacze, bronzery, pudry oraz pędzle do twarzy. Pędzle wykonane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii imitującej włosie sobola i kozy. www.iunocosmetics.com

Wegańskie pędzle

Wegańskie pędzle IUNO CosmeticsMateriały partneraWegańskie pędzle IUNO Cosmetics

Pędzle wykonane z włosia syntetycznego z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii imitującej włosie sobola i kozy. Jest sprężysty a jednocześnie miękki i plastyczny.

Cena od 29 zł do 79 zł

Wegański puder

Wegański puder IUNO CosmeticsMateriały partneraWegański puder IUNO Cosmetics

Puder wegański składa się z niezwykle drobno mielonych cząsteczek pudru w różnych, cielistych odcieniach. Może być stosowany jako bazowy puder przy porannym makijażu lub jako utrwalający puder do korekty w ciągu dnia.

Cena 59 zł

Wegański bronzer

Wegański bronzer IUNO CosmeticsMateriały partneraWegański bronzer IUNO Cosmetics

Kosmetyk niezbędny do modelowania kształtu twarzy. Delikatną konsystencję bronzer zawdzięcza niezwykle drobno mielonym cząsteczkom pudru w opalonych odcieniach.

Cena 59 zł

Wegański rozświetlacz

Wegański rozświetlacz IUNO CosmeticsMateriały partneraWegański rozświetlacz IUNO Cosmetics

Niezwykle modny i elegancki kosmetyk. Połyskująca poświata rozświetlacza IUNO stworzona z bardzo drobnych cząsteczek miki i pudru subtelnie podkreśli szczyty kości policzkowych.

Cena 59 zł

Wegańskie cienie

Wegańskie cienie IUNO CosmeticsMateriały partneraWegańskie cienie IUNO Cosmetics

To kompozycja 3 kolorów w najbardziej uniwersalnym zestawieniu.

Jasny, kremowy cień pięknie rozświetla powiekę, zarówno w wewnętrznych kącikach jak i pod łukiem brwiowym. Stanowi idealną bazę pod ciemniejsze cienie kładzione na całą powiekę (smokey eyes)

Cena 49 zł

Reklama
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Reklama