Prezentownik

Polecamy stylowe prezenty na Święta

Pixabay
Piękno polega na właściwej proporcji i blasku. Powiedział Tomasz z Akwinu. Szczególne piękno mogą zyskać zwykłe przedmioty, gdy są podarunkiem od tych, których kochamy.

Wybierając prezent zastanówmy się komu chcemy sprawić przyjemność i dlaczego to robimy. Starajmy się nie podejmować decyzji pospiesznie, zastanówmy się jakie są potrzeby odbiorcy i co go naprawdę ucieszy.

Jeśli zdecydujemy się na książkę, dołączmy osobistą dedykację – egzemplarz przestanie być anonimowy.

Dla tych z którymi planujemy się spotkać ale wciąż brakuje nam czasu, gra planszowa może być doskonałym pretekstem do umówienia się na wspólną rozgrywkę. Również wspólne gotowanie to doskonały pomysł na bycie razem, zwłaszcza gdy wysiłek zostaje nagrodzony wspólnym posiłkiem.

Jeśli lubimy aktywny wypoczynek to odpowiednim prezentem możemy zachęcić bliskich do spędzania razem czasu w ruchu i najlepiej na świeżym powietrzu. Wysiłek fizyczny pobudzi organizm i doda energii.

Pamiętajmy, że dla wielu osób zagonionych, zapracowanych, obciążonych stresem największą przyjemnością będzie – spokój. Jesienno-zimowy weekend w domu pachnącym kawą, w wygodnym fotelu, pod ciepłym kocem. Czas na czytanie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki. Stwórzmy bliskim warunki do takiego odpoczynku.

Są też prezenty które nawet po latach przywołują miłe wspomnienia - biżuteria, zegarek… są zawsze z nami i dodają blasku codzienności.

Prezent powinien dawać podwójną radość – obdarowanemu i obdarowującemu.

Każdy drobiazg nabiera wartości - gdy jest wybrany z myślą o odbiorcy, i blasku – gdy jest podarowany z uczuciem.

W naszej sekcji „Style Prezenty” znajdziesz inspirujace prezenty na Święta

Życzymy Świąt wymarzonych i pełnego spełnień Nowego Roku!

Reklama
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Reklama