Prezentownik

Światowy hit! Jedna z najlepszych gier o dinozaurach

Światowy hit! Jedna z najlepszych gier o dinozaurach. Światowy hit! Jedna z najlepszych gier o dinozaurach. Patrycja Jaworska
Dinozaury wędrują w poszukiwaniu najlepszych terenów. Postaraj się, aby na twojej planszy znalazły się dinozaury, za które zdobędziesz najwięcej punktów. Nie będzie to takie łatwe, bo na każdym polu planszy dostajesz punkty za inne gatunki.

Gra zawiera 2 wersje: lato i zima. Każdą z nich rozgrywa się na innej planszy!

Specjalna kostka wskazuje kierunek wędrówki dinozaurów.Patrycja JaworskaSpecjalna kostka wskazuje kierunek wędrówki dinozaurów.

W pudełku znajdziesz wyjątkowe elementy gry: 60 drewnianych pionków dinozaurów, specjalną kostkę, 5 dwustronnych plansz, miseczki na pionki oraz woreczek do losowania dinozaurów.

Aż 60 drewnianych pionków dinozaurów!Patrycja JaworskaAż 60 drewnianych pionków dinozaurów!

Draftozaur to świetna gra planszowa dla dzieci, całych rodzin, a także dorosłych graczy. Gwarantujemy, że zachwyci każdego dinozaurowego fana!

Od lewej: Spinozaur, Stegozaur, Triceratops, Diplodok, Parazaurolof, Tyranozaur.Patrycja JaworskaOd lewej: Spinozaur, Stegozaur, Triceratops, Diplodok, Parazaurolof, Tyranozaur.

http://gry.nk.com.pl/draftozaur/

Materiał przygotowany przez Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”

Dwie wersje planszy: zimowa i letnia!Patrycja JaworskaDwie wersje planszy: zimowa i letnia!

W pudełku znajdziesz: 60 drewnianych pionków dinozaurów, specjalną kostkę, 5 dwustronnych plansz, miseczki na pionki oraz woreczek do losowania dinozaurów.Patrycja JaworskaW pudełku znajdziesz: 60 drewnianych pionków dinozaurów, specjalną kostkę, 5 dwustronnych plansz, miseczki na pionki oraz woreczek do losowania dinozaurów.

Polityka 22.2021 (3314) z dnia 25.05.2021; Dzień Dziecka; s. 101
Reklama

Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Reklama