Prezentownik

Słuchawki Soundcore Sport X10 – prezent idealny?

Słuchawki Soundcore Sport X10 – trzy kolory Słuchawki Soundcore Sport X10 – trzy kolory mat. pr.

Słuchawki sportowe to jedno z tych urządzeń, który sprawdzi się zawsze, gdy chcemy obdarować kogoś, kto lubi aktywnie spędzać czas. Wiadomo wszak, że muzyka czy audio książka to idealne wręcz uzupełnienie treningu czy spaceru.

Warto tu zainteresować się modelami od podstaw projektowanymi z myślą o sporcie – odpornymi na pot, wstrząsy i inne trudy treningu. Świetnym przykładem będą słuchawki bezprzewodowe (Bluetooth) Soundcore Sport X10. Model ten oferuje nie tylko świetną jakość dźwięku, ale również unikalne zaczepy na uszy, które można przekręcać o 210° i dzięki temu idealnie dopasować do swoich uszu.

Słuchawki SoundCore Sport X10mat. pr.Słuchawki SoundCore Sport X10

Znajdziemy tu także technologię SweatGuard (chroniącą przed korozyjnym działaniem potu), wodoodporną konstrukcję (IPX7) oraz aż 6 mikrofonów z technologią redukcji szumów – słuchawki świetnie więc nadają się również do rozmów telefonicznych.

Baterie w słuchawkach wystarczają na 8 godzin słuchania muzyki (a wbudowany w etui na słuchawki akumulator pozwala 4x naładować je bez podłączania do zasilania). Słuchawki dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych (czarnej, białej, czerwonej), w cenie 499 zł na stronie Easyuse.pl.

Słuchawki SoundCore Sportmat. pr.Słuchawki SoundCore Sport

Reklama
Reklama