Prezentownik

Wydawnictwo PWN poleca na Święta!

. . mat. pr.

Propozycje prezentów książkowych PWN dla zainteresowanych psychologią

Książki to coś więcej niż prezent. A poszukiwanie ich dla najbliższych to istotna część przygotowań przedświątecznych. Trafiony i mądry jest połową sukcesu. Podaruj bliskim inspirującą treść, myśl zawartą w słowach.

Wybraliśmy dla Twoich bliskich wyjątkowe tytuły od PWN! Dopasuj tematy książek do zainteresowań i recepta na trafiony prezent gotowa! Pobudzamy do działania!

DLA ZAINTERESOWANYCH PSYCHOLOGIĄ

Twoi bliscy to fani psychologii, a na co dzień zgłębiają tajemnice ludzkiego umysłu? Nasz wybór zaspokoi wygórowane potrzeby! Wyróżniliśmy wyjątkowe książki psychologiczne, które pogłębią wiedzę o emocjach, wskażą zależności w bliskich związkach, uświadomią jak z wiekiem zmienia się mózg. W tej serii prezentujemy książki, które obalą mity o związkach romantycznych, wyjaśnią, że szczęście najmocniej łączy się ze szczęściem w relacjach intymnych. Wybraliśmy najlepsze książki psychologiczne na prezenty świąteczne i pod choinkę!

Link: https://bit.ly/3gVq9la

DLA ZGŁĘBIAJĄCYCH IDEE SPOŁECZNE

Twoi bliscy pasjonują się filozofią a może socjologią? Na co dzień rozmawiacie o wyborach moralnych i zgłębiacie tajniki mechanizmów, które rządzą ludzkością? Proponowane książki od PWN to przygoda duchowa dla entuzjastów nauki logicznego myślenia, pasjonatów historii, miłośników socjologii. Wybierz tę najbardziej właściwą, nich cieszy świątecznie!

.mat. pr..

Propozycje prezentów książkowych PWN dla zgłębiających idee społeczne

Link: https://bit.ly/3FmJPYu

DLA SYMPATYKÓW ŚWIATA MARKETINGU

I te niekończące się dyskusje - jak zachowuje się sapiens na zakupach? Czy każdy nawyk jest dobry? Czym jest dobry feedback? Marketing to prężnie rozwijająca się dziedzina, w której zasady ważne wczoraj szybko stają się nieaktualne. Podaruj w świątecznym prezencie książkę z wiedzą od najlepszych specjalistów marketingu. Wybrane książki to źródło informacji dla każdego marketingowca doskonalącego swoje umiejętności. Zdecydowanie zaspokoją gusta najbardziej wymagających! Będzie o czym rozmawiać przy świątecznej kolacji!

.mat. pr..

Propozycje prezentów książkowych PWN dla sympatyków świata marketingu

Link: https://bit.ly/3UqnwWa

DLA WSPÓŁCZESNYCH NINJA podążających cyfrową ścieżką

A może do świątecznego stołu zaprosimy robota, który zaśpiewa z nami kolędę? Jak często Twoi bliscy zastanawiają się czy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka? Co SI mówi o zawodach przyszłości i algorytmach? Cyfrowy świat jak nigdy wcześniej staje się powszechny. Prezentowana półka książkowa to propozycja dla wtajemniczonych i tych na początku przygody ze światem liczb. Taki prezent zaspokoi wiedzę min. o danych w „chmurze”, odpowie na pytania czym jest interfejs aplikacji, czy możliwe jest zachowanie tożsamości w świecie algorytmów? Proponowane książki to wrota do niesamowitego świata liczb i cybertechnologii! Spraw bliskim radość z odkrywania!

.mat. pr..

Propozycje prezentów książkowych PWN dla podążających cyfrową ścieżką

Link: https://bit.ly/3ivRdrJ

DLA MAŁYCH ODKRYWCÓW i ich rodziców

W świąteczne wieczory dziecięce harce, psoty i zabawa przez edukacje to wspólna radość. Czy wiesz, jak wytłumaczyć małemu człowiekowi, dlaczego gwiazdy migocą, czemu w sztuce jest pełno golasów lub dlaczego ryby nie toną? Wspólnie z małym odkrywcą, zbudujcie most na tekturowych rurkach lub wagę z wieszaka do ubrań. Odkrywajcie razem świat i naukę. Witajcie w przestrzeni eksperymentów naukowych dla dzieci! Po świątecznej kolacji wspólna zabawa jest najlepszym prezentem!

.mat. pr..

Propozycje prezentów książkowych PWN dla małych odkrywców i ich rodziców

Link: https://bit.ly/3XQdnVC

Reklama
Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Reklama