Prezentownik

Podaruj bliskim zdrowie pod choinkę

. . mat. pr.
Idealny prezent wcale nie musi być drogi. Najważniejsze by przekazywał wszystkie uczucia i emocje, które żywimy do obdarowanej osoby. Podkreślał jak bardzo się o nią troszczymy, dbamy o codzienny komfort, zdrowie i dobre samopoczucie.

Produkty marki Vestfrost idealnie wpisują się w tę ideę praktycznych, ale też cieszących oko i designerskich prezentów. Ta duńska marka opiera swoją filozofię na subtelnym pięknie prostego designu i intuicyjnej obsłudze uwzględniającej przede wszystkim potrzeby odbiorców. Spoiwem tych cech są innowacyjne technologie, które pozwalają użytkownikom w pełni cieszyć się doskonałością tworzonych rozwiązań.

Model VP-B1H50GPmat. pr.Model VP-B1H50GP

Najnowszym produktem marki są oczyszczacze powietrza z funkcją wentylatora. Wielofunkcyjność, zaawansowane technologie oraz minimalistyczny design przyciągający spojrzenia to cechy, które zadecydowały o ich sukcesie już na poziomie przedsprzedaży.

Model VP-B1F50WHmat. pr.Model VP-B1F50WH

Model VP-B1F50WH w kolorze białym chłodzi powietrze (aż 9 poziomów pracy wentylatora) a VP-B1H50GP w kolorze grafitowym oprócz funkcji chłodzenia (9 poziomów pracy) wyposażony jest też w opcję grzania (4 poziomy pracy wentylatora). Dodatkowym udogodnienie jest opcja automatycznego nawiewu obrotowego. Ruchome ramię oczyszczacza umożliwia również nawet kierunkowy.

Model VP-B1H50GPmat. pr.Model VP-B1H50GP

Oba urządzenia najbardziej wyróżnia jednak aż 6-etapowy poziom oczyszczania powietrza. Filtr wstępny, powłoka antybakteryjna, filtr HEPA oraz filtr węglowy usuwają 99,95% szkodliwych cząsteczek o wielkości do 0,3 mikrona. Proces oczyszczania powietrza uzupełniają dwie dodatkowe technologie - eliminująca patogeny na poziomie biologicznym dioda UV-C LED oraz technologia jonizacji Plasma ION. Do dyspozycji użytkowników są wygodne tryby pracy - automatyczny i nocny. Urządzenia posiadają łączność WiFi oraz opcję obsługi z poziomu aplikacji mobilnej. W zestawie dostępny jest również pilot obsługi zdalnej.

.mat. pr..

https://vestfrosthome.eu/pl/

Reklama
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Reklama