Prezentownik

Harry Potter. Magiczny Almanach

. . mat. pr.
Przepięknie ilustrowany album dla całej rodziny!

Wydanie w twardej oprawie, złocone folią, ze wstążką do zaznaczania i rozkładanymi ilustracjami w wielkim formacie to publikacja przeznaczona zarówno dla młodych czytelników, którzy wyruszają w swoją pierwszą, oszałamiającą podróż do Hogwartu, jak i dla ekspertów, którzy docenią rozmach i głębię informacji mniej oczywistych czy zapomnianych.

.mat. pr..

Pierwszy oficjalny przewodnik po książkach z ukochanej serii milionów czytelników. „Harry Potter. Magiczny almanach” to najlepsze kompendium pełne faktów, infografik i wszystkiego, co magiczne!

.mat. pr..

Wiedza pochodząca z książek J.K. Rowling zaprezentowana została tu w formie map, wykresów i przekrojowych grafik ukazujących całą gamę magicznych osobliwości – od zaczarowanych obiektów, magicznego jedzenia, po fantastyczne rośliny i stworzenia.

.mat. pr..

Podzielony na siedem części „Magiczny almanach” to must have każdego czytelnika. Pozwoli mu zgłębić informacje o ukochanych bohaterach, przeżyć na nowo ulubione sceny, zdobyć wiedzę o zaklęciach, poszukać ukrytych sekretów i oddać się fantazji, zwiedzając Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Czytelnik znajdzie tu wszystko: od Tiary Przydziału po inkantacje zaklęć.

.mat. pr..

Ilustracje do „Magicznego almanachu” stworzyło siedmioro artystów z całego świata, których zachwycające ilustracje podziwiać można w siedmiu rozdziałach na 208 stronach publikacji.

Zamów „Harry Potter. Magiczny almanach”

Materiał przygotowany przez Media Rodzina

Polityka 49.2023 (3442) z dnia 28.11.2023; Prezentownik; s. 100
Reklama
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Reklama