Prezentownik

Książka, o której będą mówić wszyscy! Kup ją już teraz i podaruj pod choinkę!

. . mat. pr.
Transatlantyk 2010, Sara Różewicz, Mistery thriller

Do każdej zakupionej książki na stronie https://transatlantyk2010.com, na hasło POLITYKA, czytany przez Jacka Braciaka audiobook gratis!

Jacek Braciakmat. pr.Jacek Braciak

Wyobraź sobie... W kwietniu 2010 roku Lech Kaczyński nie zginął w żadnej katastrofie. Wskutek wybuchu islandzkiego wulkanu, musiał wracać z podróży do Brazylii transatlantykiem, a podróż ta, niezwykle nużąca i długa, sprawiła, że prezydent do dziś nie dotarł do kraju... O tym właśnie donosiły trzy kolejne wydania Rzeczpospolitej z tamtych dni. Nie mogliście przeczytać tych wydań... Jarosław Kaczyński kazał je specjalnie sfałszować dla swojej matki, leżącej wtedy w szpitalu.

.mat. pr..

„Spodziewaliście się tutaj upudrowanej może, ale konkretnej fikcji politycznej o dwóch braciach bliźniakach? To byłoby zbyt proste, może nawet prostackie. Wszystko jest inaczej. Gdy wgłębiam się w tę opowieść, wabiona tajemnicą pełną niby znajomych sygnałów, już po chwili gubię się w wizyjnej mgle. Ale nie jestem sama, bo w tumanie tej opowieści od niezliczonych lat – nie tylko od 2010 roku! – błądzi w chocholim tańcu cała Polska. (…) Proroctwo, które przyśni się nam w kolejne nadwiślańskie noce? TAK.”

Ewa Skibińska

Jacek Braciakmat. pr.Jacek Braciak

Materiał przygotowany przez wydawnictwo IPLEX PICTURES LT

https://transatlantyk2010.com

Polityka 49.2023 (3442) z dnia 28.11.2023; Prezentownik; s. 100
Reklama
Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Reklama