Kampania PiS rusza w Polskę. Autobusami

PiSbusy
Kilkuset działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości wyruszy w środę w podróż po Polsce, by promować Jarosława Kaczyńskiego.
Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie
Andrzej Stawiński/Reporter

Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie

Młodzi aktywiści zabiorą ze sobą wyborcze gadżety – plakaty, ulotki, wyborcze gazetki, znaczki, długopisy, a nawet nalepki na samochody w biało - czerwonych barwach, z hasłem Jarosława Kaczyńskiego „Polska jest najważniejsza”.

Wyruszą z Warszawy w uroczystej oprawie do 40 najważniejszych miast w Polsce, które są stolicami okręgów wyborczych (to w większości obecne i dawne miasta wojewódzkie). Uczestników akcji rozwiozą specjalnie wynajęte na tę okazję mikrobusy, oklejone reklamami z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. – Będą się zatrzymywać w miejscach wskazanych przez regionalnych działaczy PiS, głównie w centrach miast, i rozdawać ulotki oraz gadżety – mówi nam poseł PiS, członek władz partii. Wspierać ich w tym będą lokalni działacze ubrani w partyjne koszulki.

- Chcemy wzmocnić nasz przekaz. Akcja potrwa do piątku, wezmą w niej udział głównie wolontariusze, którzy zgłosili się do nas w czasie kampanii – potwierdza poseł Joachim Brudziński, członek sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego.

Czytaj także

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną