Spór o Jezusa Świebodzińskiego
Jarosław Kaczyński w PiS pozostaje sam. Wyrzucił wszystkich, a w chwili wzburzenia, prezes wyrzuca i siebie. Potem w Magdalence, mateczniku wszystkich spiskowców, sam ze sobą negocjuje powrót.
Doda w ogóle się nie zmienia, ponieważ jak uczy nauka, plastik rozkłada się setki lat.
Piotr Fotek/Reporter

Doda w ogóle się nie zmienia, ponieważ jak uczy nauka, plastik rozkłada się setki lat.

Jest początek roku 2020. Powoli trwa mocowanie oświetlenia i ławek na stadionach, na których miało odbyć się  EURO 2012. Sędziwy Grzegorz Lato musi oddać zaginioną murawę z boiska, którą przypadkowo znaleziono na jego działce. Głową kościoła zostaje Szymon Hołownia, który w międzyczasie kończy XIV edycje programu „Mam Talent”. 

Jarosław Kaczyński w PiS pozostaje sam. Wyrzucił wszystkich, po wszystkich przegranych wyborach. Sfrustrowany, zapowiedział wyrzucenie z partii wnuczka Joachima Brudzińskiego, który narodzi się dopiero za dwa lata! Czasem, w chwili wzburzenia, prezes wyrzuca i siebie. Potem w Magdalence, mateczniku wszystkich spiskowców, sam ze sobą negocjuje powrót.

Ukazuje się książka wnuczka Krzysztof Ibisza zatytułowana „Jak wytrzymać z dziadkiem młodszym ode mnie?”. Na Krakowskim Przedmieściu znowu rozpętują się demonstracje w związku z postawieniem repliki Jezusa Świebodzińskiego naprzeciwko pałacu Prezydenckiego. Trwa proces sądowy pomiędzy siecią Tesco i Lidl o to, który ze sklepów w tym mieście Jezus Świebodziński pokazuje swoją lewą ręką.

Tuskowi nie chce się już rządzić, bo nie ma nawet z kim przegrać. Całe dnie spędza na facebooku i forum www.jakpomarichuaniestrzelicgola.pl. Joanna Krupa, najbardziej zagraniczna Polka, wygrywa plebiscyt Mistrz Mowy Polskiej, bo inni w ogóle nic nie mówili, tylko wysyłali sms-y. Edyta Górniak kończy nagrywanie płyty, którą obiecała fanom po „Tańcu z gwiazdami” w 2010. Doda w ogóle się nie zmienia, ponieważ jak uczy nauka, plastik rozkłada się setki lat.

Stany Zjednoczone rezygnują z wiz wjazdowych dla obywateli polskich, ale obowiązkiem wizowym - niestety - ciągle obciążeni są posiadacze wąsów oraz tureckich dywanów. Powoli do końca dobiega śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej. Antoni Maciarewicz wychodzi na pierwsza przepustkę i przestaje brać leki. W TVP już wszystko prowadzi Grażyna Torbicka.

Kuba Wojewódzki jest znanym prezenterem i dziennikarzem

 

- - - - - -

Prognozy wszystkich autorytetów, które wzięły udział w projekcie Polska 2020, prezentujemy w tym dziale: WWW.POLITYKA.PL/POLSKA2020

Zachęcamy również do Debaty – jaka będzie Polska w 2020 r. Czekamy na Państwa opinie na forum >>

Polecamy również doroczny konkurs POLITYKI z nagrodami - zostań prorokiem we własnym kraju, czyli jak się skończy 2011 rok >>

Czytaj także

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną