Na długi weekend majowy

Papierowa i cyfrowa
Na długą majówkę przygotowaliśmy długi numer POLITYKI, zakładając, że w ciągu tych dwóch tygodni (następne wydanie 9 maja) znajdą Państwo trochę więcej czasu na czytanie.

W ramach wiosennych porządków tu i ówdzie odświeżamy tradycyjną formułę naszej gazety. Poszerzamy i urozmaicamy o nowe formy dział Fusy, plusy i minusy, który na razie jest weekendowo łagodny, ale będzie bardziej złośliwy i polemiczny. W gazecie pojawia się też sekcja zatytułowana Ludzie i style pod redakcją Bartka Chacińskiego, zawierająca, jak sugeruje tytuł, sylwetki ludzi, o których się mówi i o których warto mówić, a także wywiady, reportaże i artykuły, w których nasi autorzy i bohaterowie będą próbowali co tydzień odpowiadać na sławetne pytanie: „Jak żyć?”.

Przy okazji zwracam Państwa uwagę, że równolegle z tym numerem POLITYKI do kiosków trafia nasz cykliczny lifestylowy magazyn „Sztuka Życia” (z pięknym portretem Stanisława Tyma na okładce), gdzie znajdziecie Państwo dziesiątki inspirujących i poruszających artykułów, ogólnie o tym samym – czyli jak żyć trochę lepiej, ładniej i mądrzej. Idealna lektura na ten wyjątkowy okres roku, kiedy zwalniają zegary.

W weekendowej POLITYCE zapowiadamy także małą rewolucję technologiczną, adresowaną do tych naszych Czytelników, którzy już korzystają albo rozważają sięgnięcie po POLITYKĘ w wersji cyfrowej.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj