Black Friday w „Polityce”

Rabaty na prenumeratę cyfrową do -50%

Subskrybuj
Kraj

Papierowa i cyfrowa

Na długi weekend majowy

Na długą majówkę przygotowaliśmy długi numer POLITYKI, zakładając, że w ciągu tych dwóch tygodni (następne wydanie 9 maja) znajdą Państwo trochę więcej czasu na czytanie.

W ramach wiosennych porządków tu i ówdzie odświeżamy tradycyjną formułę naszej gazety. Poszerzamy i urozmaicamy o nowe formy dział Fusy, plusy i minusy, który na razie jest weekendowo łagodny, ale będzie bardziej złośliwy i polemiczny. W gazecie pojawia się też sekcja zatytułowana Ludzie i style pod redakcją Bartka Chacińskiego, zawierająca, jak sugeruje tytuł, sylwetki ludzi, o których się mówi i o których warto mówić, a także wywiady, reportaże i artykuły, w których nasi autorzy i bohaterowie będą próbowali co tydzień odpowiadać na sławetne pytanie: „Jak żyć?”.

Przy okazji zwracam Państwa uwagę, że równolegle z tym numerem POLITYKI do kiosków trafia nasz cykliczny lifestylowy magazyn „Sztuka Życia” (z pięknym portretem Stanisława Tyma na okładce), gdzie znajdziecie Państwo dziesiątki inspirujących i poruszających artykułów, ogólnie o tym samym – czyli jak żyć trochę lepiej, ładniej i mądrzej. Idealna lektura na ten wyjątkowy okres roku, kiedy zwalniają zegary.

W weekendowej POLITYCE zapowiadamy także małą rewolucję technologiczną, adresowaną do tych naszych Czytelników, którzy już korzystają albo rozważają sięgnięcie po POLITYKĘ w wersji cyfrowej. Od kilku lat nasz tygodnik jest dostępny w wersji tzw. e-wydań; od ponad roku można korzystać z naszych aplikacji na iPada i Kindle – dorobiliśmy się już rekordowej jak na polską prasę, wielotysięcznej grupy indywidualnych prenumeratorów. Teraz idziemy krok dalej: uruchamiamy nowatorski na naszym rynku i jeden z najnowocześniejszych na świecie, elastyczny sposób dostępu do treści i zasobów POLITYKI. Dzięki tzw. Polityce Cyfrowej najnowsze wydania tygodnika będzie można czytać na ekranie komputera, smartfonu, tabletów i innych czytników elektronicznych i to poczynając już od wtorku każdego tygodnia.

Polityka 17-18.2012 (2856) z dnia 25.04.2012; Komentarze; s. 4
Oryginalny tytuł tekstu: "Papierowa i cyfrowa"
Reklama