Kraj

POLITYKA INSIGHT in English

Polityka Insight

Niespełna dwa miesiące po uruchomieniu przez wydawcę POLITYKI pierwszego w Polsce płatnego, codziennego serwisu analiz politycznych i gospodarczych o nazwie POLITYKA INSIGHT, 19 czerwca wystartowała oficjalnie wersja angielska. Wszystkie treści tworzone przez 20-osobowy zespół analityków POLITYKI INSIGHT są na bieżąco tłumaczone na angielski i publikowane na lustrzanej stronie www.politykainsight.pl/en. Również PI Briefing – przegląd i zapowiedź najważniejszych wydarzeń w polityce i gospodarce – dostarczany jest klientom obcojęzycznym w wersji angielskiej codziennie o 9.30.

Angielska edycja POLITYKI INSIGHT jest skierowana do placówek dyplomatycznych w Polsce, polskich oddziałów korporacji międzynarodowych i polsko-zagranicznych izb przemysłowo-handlowych. Cieszy się zainteresowaniem także w Brukseli i Waszyngtonie – w instytucjach międzyrządowych i analitycznych, które obserwują polską gospodarkę i politykę.

Polityka 25.2013 (2912) z dnia 18.06.2013; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8
Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Wszechobecny Krzysztof Stanowski. Jak wyjaśnić ten fenomen?

Wyrósł najwyraźniej na pierwszego dziennikarza w Polsce, którego koniecznie trzeba przekonać do swoich racji. Bo można się ze Stanowskim nie zgadzać, ale „trzeba go szanować”.

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk
13.06.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną