Kraj

Twój Palikot

Palikot po remoncie

Palikot, chodząc po kongresowej scenie pokrytej pomarańczowym materiałem, mówił, że tylko on będzie umiał dobrze wykorzystać te, słynne już, unijne 300 mld zł. Palikot, chodząc po kongresowej scenie pokrytej pomarańczowym materiałem, mówił, że tylko on będzie umiał dobrze wykorzystać te, słynne już, unijne 300 mld zł. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Janusz Palikot przechrzcił swój Ruch w Twój Ruch. Czy nie pośliźnie się na tym przedsięwzięciu, jak paru mówców na konfetti, które spadło na scenę kongresu założycielskiego?
Nad całym tym zamieszaniem wisi jednak pytanie: dlaczego teraz ma się udać, skoro poprzednie wersje nie wyszły.Bartosz Krupa/EAST NEWS Nad całym tym zamieszaniem wisi jednak pytanie: dlaczego teraz ma się udać, skoro poprzednie wersje nie wyszły.

Jeden z pomorskich delegatów na ostatni Kongres Ruchu Palikota: – Z tą całą zmianą w naszej partii to jest tak, jak ze zmianą nazwy firmy – NIP i REGON zostają te same, a tylko nazwa się zmienia i czasem dochodzą nowe usługi i produkty – mówi POLITYCE. W sobotę, w Pałacu Kultury i Nauki, zapadły wszystkie decyzje statutowe zmieniające Ruch Palikota w Twój Ruch, które teraz zatwierdzi sąd rejestrowy.

Czytaj także

Kultura

Rozmowa z Magdaleną Grzebałkowską o życiu i jazzie Krzysztofa Komedy

Poginęli i poumierali z dezynwoltury, którą powodował alkohol, ale też z pecha i bezczelności – mówi o ponurej serii zapoczątkowanej śmiercią Krzysztofa Komedy Magdalena Grzebałkowska, autorka książki „Komeda. Osobiste życie jazzu”.

Jakub Knera
09.04.2019
Reklama