Kraj

Kaczyński ujawnił, od kogo pożycza

Janina Goss Janina Goss Darek Golik/Fotorzepa / Forum

W tym roku Jarosław Kaczyński, wypełniając oświadczenie majątkowe, wyłożył wszystkie karty na stół. W latach ubiegłych w rubryce zobowiązania pieniężne wpisywał tylko ich wysokość, pomijając okoliczności pożyczki (od kogo, w związku z jakim zdarzeniem i w jakiej wysokości). Tym razem ujawnił: „80 tys. zł zobowiązania prywatne wobec p. Janiny Goss”. Jest ona jedną z najbardziej zaufanych osób Jarosława Kaczyńskiego, zwana przez niektórych szarą eminencją PiS.

Polityka 21.2015 (3010) z dnia 19.05.2015; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018