Kraj

Poseł zatroskany o Światowe Dni Młodzieży

Prezentacja hymnu Światowych Dni Młodzieży, Kraków, 6 stycznia 2015 r. Prezentacja hymnu Światowych Dni Młodzieży, Kraków, 6 stycznia 2015 r. Michał Klag / Reporter

Poseł PiS Kazimierz Moskal bardzo się martwi organizacją katolickich Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, zaplanowanych na ostatnie kilka dni lipca przyszłego roku. W interpelacji do ministra infrastruktury pisze, że krakowskie Dni kolidują z odbywającym się w tym samym czasie Przystankiem Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Poseł PiS zatroskany jest o to, że przez Woodstock ucierpią Światowe Dni Młodzieży, na których gościć ma papież Franciszek. Chodzi mu także „o zapobieżenie ewentualnym prowokacjom wymierzonym w uczestników Dni, antykatolickim i antyreligijnym ekscesom, jakie często w ostatnich latach zdarzały się podczas tej imprezy (Woodstock – red.

Polityka 21.2015 (3010) z dnia 19.05.2015; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Problemy psychiczne dzieci i rodzicielskie zaniedbania

Dr hab. Małgorzata Święcicka: O problemach psychicznych dzieci i rozmaitych „psychologicznych modach”, rodzicielskich zaniedbaniach i lękach na wyrost.

Joanna Cieśla
16.08.2019