Kraj

Czas pań

Tydzień w polityce według Paradowskiej

Weekend zapowiadał się w polityce nadzwyczaj emocjonująco i gorąco. Zbierał się kto żyw, aby coś jeszcze przekazać, zademonstrować, oświadczyć. Wielka gorączka nas jednak ominęła.

Wytypowanie Beaty Szydło jako przyszłej pani premier zapowiadano od dawna. Spora część opinii publicznej traktuje to jako wizerunkową, przedwyborczą zagrywkę PiS, część jako zmianę jednak istotną, bo przecież Jarosław Kaczyński od lat zapewniał, że nie interesuje go żadna inna funkcja niż premiera. Pytanie: tak się postarzał, że zbawiać Polskę będzie teraz duet Andrzej Duda i Beata Szydło, zwany obecnie „drużyną Dudy”? Czy to kolejna kampanijna „ściema”?

Janusza Piechocińskiego nie obalono.

Polityka 26.2015 (3015) z dnia 23.06.2015; Komentarze; s. 9
Oryginalny tytuł tekstu: "Czas pań"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak pozostać sobą po spektakularnym sukcesie bądź porażce

Jak sobie poradzić z porażką, ale też sukcesem.

Grzegorz Gustaw
08.08.2017