Kraj

POSŁOWIE i superPOSŁOWIE

Ranking posłów POLITYKI 2015

Polityka
Po raz 18. rozstrzygnęliśmy ranking POLITYKI na najlepszych posłów. Marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska, która wspólnie z redaktorem naczelnym POLITYKI Jerzym Baczyńskim wręczała w Sejmie laureatom dyplomy, powiedziała, że być może to jedyne wydarzenie, kiedy o politykach mówi się dobrze i z szacunkiem.
Andrzej Adamczyk (PiS), Robert Biedroń, Marek Biernacki (PO), Andrzej Dera (Zjednoczona Prawica), Ludwik Dorn, Anna Grodzka, Joanna Mucha (PO)Polityka Andrzej Adamczyk (PiS), Robert Biedroń, Marek Biernacki (PO), Andrzej Dera (Zjednoczona Prawica), Ludwik Dorn, Anna Grodzka, Joanna Mucha (PO)

Koniec kadencji Sejmu jest czasem podsumowań, zatem z pomocą koleżanek i kolegów, sprawozdawców parlamentarnych, którzy zgłaszają kandydatów, ocenialiśmy tym razem całą czteroletnią kadencję, a nie jak zwykle rok poselskiej pracy. Wydało się nam to bardziej sprawiedliwe. Ostatni rok Sejmu jest zwykle nietypowy, a ten był szczególny ze względu na wyjątkową kumulację wyborów. Taki czas z reguły bardziej sprzyja czystej polityce, dyskusjom mającym często wymiar propagandowy, wyborczy.

Polityka 40.2015 (3029) z dnia 29.09.2015; Polityka; s. 20
Oryginalny tytuł tekstu: "POSŁOWIE i superPOSŁOWIE"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018